Baywatch

Populární kasina

Recenze slotu Baywatch

Baywatch

Americký televizní seriál Baywatch (v Rusku se jmenuje Baywatch) lze jen stěží považovat za mistrovské dílo světové kinematografie. Ani příliš slabé zápletky, primitivní herecké výkony a další nedostatky však nezabránily tomu, aby se seriál zapsal do Guinnessovy knihy rekordů jako nejsledovanější. Jen si to představte: viděla ho více než miliarda sto milionů diváků!

Během několika sezón v něm hrála řada herců, ale diváci si pravděpodobně nejvíce zapamatovali slavnou Pamelu Andersonovou. Výrazná postava této velkolepé dámy zastínila v očích fanoušků její herecký výkon, nechutný i pro tak primitivní film.

Zkrátka a dobře, kdo se chce potěšit vzpomínkami na první westernový seriál, který se dostal na tuzemské televizní obrazovky, a zároveň vyzkoušet své štěstí, může si vyzkoušet nový výherní automat Baywatch zdarma.

 • Maximální rychlost400
 • Maximální násobení3000:1
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků20

Hrát slot Baywatch

Baywatch je pětiválcový video automat s dvaceti řadami, jejichž počet můžete měnit podle vlastního uvážení. Model obsahuje bonusové hry, speciální symboly a další možnosti. V Tropez Casino automat Baywatch povoleno hrát v sazbě za řádek od dvaceti centů do dvaceti eur. Celkem si tedy můžete roztočit až čtyři sta eur. Výherní kombinace jsou tvořeny třemi nebo více stejnými symboly v sousedství aktivní řady, počínaje prvním válcem. Výplata se vypočítá takto: sázka na řadu se vynásobí koeficientem kombinace (až x3000). Vyplácí se pouze nejvyšší kombinace na každé řadě. Ve hře Baywatch není žádná hra s dvojitou výplatou.

Baywatch online slot: Wild, Scatter symboly

Hlavními symboly automatu Baywatch jsou samozřejmě obrázky hlavních postav seriálu Baywatch. Na obrazovce můžete vidět také člun, skútr a další předměty důležité pro záchranu tonoucích. Symboly navíc představují hodnoty hracích karet od devítky po eso. Ve slotu je několik speciálních symbolů: Wild (CJ Parker - hrdinka Pamely Anderson), Scatter (logo společnosti Baywatch), Bonus (lucerna se sirénou a nápis Rescue Feature). Scatter tvoří kombinace bez ohledu na jejich umístění na obrazovce. Výplaty za ně se vypočítávají na základě celkové sázky (od jedné do sto padesáti, což závisí na počtu symbolů). Tři nebo více symbolů Scatter na libovolné pozici vás opravňují ke dvanácti bezplatným hrám, během nichž se na válcích objevují obrázky záchranářů v pásech. Pokud jeden z nich zcela uzavře válec, získá hráč bonus v podobě šesti dalších tahů se zvláštními výhodami. Symbol Wild může vytvářet kombinace podle obecných pravidel a nahrazuje ostatní symboly kromě symbolů Bonus a Scatter. Objevuje se v pásech na druhém, třetím a čtvrtém válci. Když se kdekoli na obrazovce objeví bonus, aktivuje se jedna ze dvou bonusových funkcí (volba je na uživateli).

Bonusové hry Baywatch

Bonusové kolo výherního automatu Baywatch může mít podobu opakované hry s několika náhodně umístěnými symboly Wild na válcích nebo hry typu stírací losy na samostatné obrazovce. Zde je třeba vymazat ochrannou vrstvu písku z políček karty s vyobrazením záchranářů. Pokud se vám podaří odemknout tři stejné obrázky, získáte bonusovou výhru.

Jackpoty

Ve výherním automatu Baywatch není žádný progresivní jackpot.

Jak se hraje Baywatch? (Rozhraní)

Nebudeme podrobně popisovat rozhraní automatu Baywatch, protože máte možnost stáhnout si automat s úplným překladem do ruštiny, který vám umožní vše pochopit sami. Hra má řadu uživatelských nastavení. Neexistuje žádný automatický režim hry, což je u výherního automatu Playtech nečekané.

Závěr

Tento jasný a opravdu zajímavý video automat se bude líbit nejen fanouškům seriálu Baywatch, protože má mnoho možností, které vás nenechají nudit se ani minutu. Během hraní se pravidelně účastníte bonusových kol, užíváte si bezplatná kola, získáváte vyšší výplaty atd.

 • SekceVýherní automaty
 • VýrobcePlaytech
 • Maximální rychlost400
 • Maximální násobení3000 : 1
 • Progresivní jackpotNe
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků20
 • ŽolíciAno
 • RozptylAno
 • Hra za rovných podmínekNe
 • Sázka na hranici0.2 - 20
 • Bonusové hryAno