Chicago

Populární kasina

Chicago Slot Review

Chicago

Ve dvacátých letech to byla ve Spojených státech skutečně pestrá éra. Současní umělci si ji oblíbili natolik, že o ní dodnes natáčejí filmy, spisovatelé píší nové knihy a vývojáři softwaru pro online kasina vyrábějí pestré výherní automaty zdarma, nejčastěji věnované Chicagu a jeho psancům. Jeden takový video automat, který vám nabízí společnost Novomatic, se jednoduše jmenuje Chicago.

Jen si nemyslete, že jde o banální model od známého výrobce se standardní výbavou a nudnou grafikou. Nepochybujeme o tom, že vás tato hra opravdu překvapí. Znovu se tak ukazuje, že nové hrací automaty od Novomaticu mohou skutečně konkurovat produktům těch nejlepších značek.

Přečtěte si naši recenzi slotu Chicago.

 • Počet bubnů5
 • Počet řádků20

Hrát slot Chicago

Chicago je pětiválcový videoautomat se speciálními symboly, bezplatnými roztočeními, extra násobiteli, riskantní hrou a dalšími funkcemi.Automat můžete hrát na jedné až dvaceti řadách a na každou z nich vložit dvě stě až pět set kreditů. Jejich nominální hodnota je určena pravidly kasina. Maximální sázka je deset tisíc kreditů. Abyste získali výplatu kombinací, musíte na aktivní řadě vidět několik stejných obrázků umístěných v řadě, počínaje prvním válcem. Musí jich být dva, tři nebo více. Výhra se vypočítá tak, že se vynásobí kurz kombinace (až x10 000) na vsazenou řadu. Pokud jste dostatečně hazardní hráči, můžete se pokusit zvýšit výplatu ve hře s kurzy. Zde musíte uhodnout barvu zavřené karty. Správná odpověď zdvojnásobuje částku. Výherní limit v tomto kole může být omezen.Nemáme žádné údaje o teoretické výplatě video automatu Chicago.

Snímky obrazovky z Chicaga

Chicago online slot: Symboly Wild, Scatter

Na válcích automatu Chicago se samozřejmě objevují gangsteři, policisté i obyčejní obyvatelé Chicaga dvacátých let. Symboly Wild (krajina města) a Scatter (auto) jsou speciálními symboly chicagského video automatu.Wild je obzvláště cenný symbol, protože vytváří kombinace s velmi vysokým kurzem a v případě potřeby nahrazuje i ostatní obrázky (kromě Scatteru).Scatter se vyplácí na libovolné pozici na válcích. Výplata za dva, tři, čtyři nebo pět těchto symbolů činí dvě, pět, dvacet a sto celkových sázek za roztočení. Tři nebo více symbolů Scatter spustí bonusové kolo.

Bonusové hry na výherních automatech Chicago

Bonusovou hrou video automatu Chicago je dvanáct výher, ve kterých kasino sází za hráče. V každém kole musíte střílet do lahví, abyste určili další násobitel: x1, x2, x3, x5 nebo x10. Výhry získané v daném kole se o tento násobitel zvyšují.

Jackpoty

Video automat Chicago nemá progresivní jackpot.

Jak se hraje Chicago? (Rozhraní)

Rozhraní automatu Chicago je plně přeloženo do ruštiny, takže se nebudeme zabývat všemi jeho funkcemi, ale jen několika obecnými postřehy. Chicago má režim automatického přehrávání, podrobnou nápovědu (také v ruštině) a základní uživatelská nastavení, která umožňují upravit zvuk. Celkově je ovládací panel uživatelsky velmi přívětivý a snadno pochopitelný.

Závěr

Po hraní video automatu Chicago jsme rádi, že společnost Novomatic stále ví, jak dělat dobré výherní automaty. Tento model má zajímavé funkce a možnost soutěžit o velmi vysoké výplaty. Video automat Chicago má také velmi pěknou komiksovou grafiku a myslíme si, že vývojářům umožnila vytvořit velmi zapamatovatelný model, který bude vyčnívat z mnoha chicagských gangsterských automatů. To vše znamená, že byste si tento automat v Chicagu měli rozhodně zahrát osobně. I když je to jen pro zábavu.

 • SekceVýherní automaty
 • VýrobceNovomatic / greentube
 • Progresivní jackpotNe
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků20
 • ŽolíciAno
 • RozptylAno
 • Hra za rovných podmínekAno
 • Bonusové hryAno