Dolphin’s Pearl Deluxe

Populární kasina

Přehled slotu Dolphin's Pearl Deluxe

Dolphin’s Pearl Deluxe

Společnost Novomatic v průběhu let vytvořila řadu hazardních her, které se staly klasikou v offline i online kasinech. Některé z jejích automatů úspěšně přešly z reálných provozoven na online portály.

Nejlepší modely jsou mezi hráči stále velmi oblíbené, a to i přes každodenní výskyt mnoha nových produktů v oblasti virtuálních hazardních her. Vývojáři společnosti Novomatic vydávají aktualizované verze nejoblíbenějších historických výherních automatů, aby se ujistili, že nevypadají zastarale ve srovnání s moderními automaty.

Jedná se o sérii Deluxe, která zahrnuje hru Dolphin's Pearl, o níž pojednává tato recenze. Původní varianta již byla popsána dříve, ale tento článek se zaměří na variantu Deluxe.

 • Maximální rychlost400
 • Maximální násobení9000:1
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků10

Hrát slot Dolphin's Pearl Deluxe

Dolphin's Pearl Deluxe má pět válců a patnáct obrázků na hlavní obrazovce. Pro tvorbu výherních kombinací je k dispozici deset aktivních řad, ale nemůžete použít všechny, nýbrž libovolný počet z nich. Při stejných sazbách na všech pruzích bude v každém případě stejná. Na každém řádku se od jednoho do čtyřiceti kreditů (rozsahy se mohou v jednotlivých kasinech lišit). Na roztočení tak můžete vsadit i jeden kredit a maximální sázka dosahuje čtyř set jednotek.Kromě základních obrázků, které fungují podle standardních pravidel, jsou ve hře "Pearl Deluxe Dolphin" k dispozici symboly se speciálními funkcemi, klasická hra na zdvojnásobení, extra násobiče a kolo roztočení zdarma s trojnásobnými kurzy. Jednoduché prvky přinášejí výhry tím, že na aktivních řadách tvoří souvislé sekvence několika stejných obrázků. Tyto kombinace začínají vždy prvním sloupcem a v úvahu se berou pouze nejdelší řetězce na každém pásu. Výplata je určena dvěma kritérii: vkladem na řadu a násobitelem výsledné kombinace (od x2 do x9000). Všechny násobitele jsou uvedeny ve zvláštní tabulce. Pokud je v jednom kole více než jeden řetěz, výhry se sčítají. Ve stylu "uhádni barvu karty" je zde zdvojovací hra. Myslíme si, že další vysvětlení není třeba. Jediné, co je třeba říci, je, že je povoleno hrát několikrát za sebou, ale je zde maximální limit.Výjimky a bonusové možnosti najdete níže. Pro produkt Dolphin's Pearl Deluxe nemáme žádné informace o náhradách.

Snímky obrazovky z Dolphin Pearl Deluxe

Dolphin's Pearl Deluxe online slot: Wild, Scatter symboly

Různí obyvatelé oceánských hlubin a barevné nominální hodnoty hracích karet - tyto symboly jsou v tomto slotu základní a fungují podle obecných pravidel. Symboly Wild (delfín) a Scatter (perla) mají speciální funkce. Tři nebo více symbolů Scatter spustí patnáct bezplatných kol, v nichž sázka na zákazníka činí kasino. Během bezplatných kol platí trojnásobný kurz pro výpočet výher. Roztočení lze prodloužit.

 • Symbol Wild platí sám o sobě a pomáhá vytvářet kombinace ostatních obrázků (s výjimkou symbolů Scatter) a v případě potřeby nahrazuje chybějící obrázky v řetězcích. Výplaty za tyto sekvence se zdvojnásobují.
 • Symboly Scatter tvoří řetězce bez ohledu na umístění na obrazovce a výhry se v těchto případech počítají z celkové sázky za kolo.

Bonusové hry ve hře Dolphin's Pearl Deluxe

Kromě výše uvedených funkcí nejsou ve hře Dolphin's Pearl Deluxe žádné další možnosti výhry.

Jackpoty

O progresivní jackpot se v Pearl of the Dolphin nehraje, ale v některých kasinech může hra patřit mezi modely, na kterých můžete soutěžit o jednotlivé kumulativní částky.

Jak se hraje Dolphin's Pearl Deluxe? (Rozhraní)

Vzhledem k tomu, že snadno najdete slot s ruským překladem, nebudete mít s učením ovládacího panelu žádné problémy. Všechna tlačítka však zvládnete během několika minut v jakémkoli jazyce. Počet řad a velikost sázky můžete zvolit v samostatných políčkách. Tlačítkem Start Spin si můžete vybrat peníze, které vám přibývají na základě výsledků kola.K dispozici jsou očíslovaná tlačítka, která vám umožní zastavit bubny před časem jeden po druhém. V nastavení jsou k dispozici možnosti zvuku a obrazovky. Výplatní tabulka je jednoduchá a přehledná. Skládá se z několika stran s popisem hlavních ustanovení pravidel. Hru Dolphin's Pearl Deluxe můžete hrát přímo v prohlížeči, aniž byste museli model instalovat do počítače.

Závěr

Jak bylo uvedeno výše, verze deluxe má v podstatě stejná pravidla jako původní automat. Na druhou stranu je kvalita grafiky mnohem vyšší. Má také uživatelsky přívětivější ovládací panel, což není nedůležité.

 • SekceVýherní automaty
 • VýrobceNovomatic / greentube
 • Maximální rychlost400
 • Maximální násobení9000 : 1
 • Progresivní jackpotNe
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků10
 • ŽolíciAno
 • RozptylAno
 • Hra za rovných podmínekAno
 • Sázka na hranici1 - 40
 • Bonusové hryNe