Dolphin’s Pearl

Populární kasina

Recenze slotu Dolphin's Pearl

Dolphin’s Pearl

Dolphin's Pearl (Perla delfínů nebo jednoduše Dolphins) byl jedním z prvních automatů od společnosti Novomatic, který se objevil v hernách v Rusku a dalších zemích SNS. Byl oblíbenou hazardní zábavou mnoha hráčů, z nichž mnozí na něm stále chtějí zkoušet své štěstí.

  Hrajte slot Dolphin's Pearl

  Výherní automat Dolphin's Pearl od společnosti Novomatic má pět válců a devět řad. Má zdvojnásobovací hru a bonusovou hru.Hra je typická pro všechny automaty té doby. Nejprve musíte nastavit hodnotu jednoho kreditu (malé tlačítko Coin v pravém postranním panelu), poté vybrat vklad na řadu (tlačítko Bet) a počet výherních řad (tlačítka Line s čísly označujícími zvolený počet). V poli Bet se zobrazí celková částka vaší sázky. Poté stačí stisknout tlačítko Start a počkat na výsledek roztočení. Aktivní řady jsou zvýrazněny různými barvami.Případnou výhru můžete převést na účet stisknutím tlačítka Collect nebo se ji pokusit zvýšit ve zdvojnásobovací hře. To provedete kliknutím na tlačítko Zdvojit. Objeví se karta vzhůru nohama a vy musíte uhodnout její barvu - černou nebo červenou - a stisknout příslušné tlačítko (v řadě Line). Pokud budete mít štěstí, vaše výhra se zdvojnásobí. Pokud ne, prohrajete. Počet kol není omezen.Stisknutím tlačítka Help se zobrazí tabulka výplat a informace o schopnostech některých symbolů.

  Dolphin's Pearl online slot : Wild, Scatter symboly

  Automat Dolphin je o životě v podmořské říši, takže symboly na válcích jsou obyvatelé hlubin: různé druhy ryb, krabů a mořských koníků. Kromě toho jsou zde číselné a abecední nominální hodnoty hracích karet: 9, 10, J, Q, K, A. Jsou také zdobeny v mořském stylu.Roli divokého symbolu hraje delfín. Může nahradit jakýkoli jiný obrázek potřebný k vytvoření výherní kombinace, s výjimkou mušle s perlou, a také zdvojnásobuje výplatu kombinací, v nichž je zapojen. Pět delfínů v řadě zaručuje hráči maximální výplatu 9000 kreditů.Symbol Scatter představuje obrázek mušle s perlou. Dva symboly Scatter na obrazovce znamenají dvojnásobnou sazbu vynásobenou dvakrát, tři - pětkrát, čtyři - dvacetkrát, pět - pět setkrát. Pokud se navíc na libovolné pozici objeví tři nebo více těchto symbolů, získáte právo na bonusovou hru.

  Bonusové hry ve hře Dolphin's Pearl

  Bonusová hra se spustí, když se na obrazovce objeví tři nebo více symbolů Scatter a mušle s perlou. Pro hráče to znamená patnáct bezplatných kol. Během těchto kol se všechny výhry ztrojnásobí a stále máte možnost získat stejný počet kol, aniž byste za ně museli platit.

  Jak se hraje Dolphin's Pearl ? (Rozhraní)

  Hrací automaty Dolphin nejsou složité. Rozhraní je přehledné a tabulka výplat je jasná. K dispozici je automatický herní režim, před nímž stačí zvolit sázku a počet řad, načež už zbývá jen dívat se na obrazovku a doufat ve štěstí.Poněkud otravuje dlouhý proces připisování výher na účet. Pro každého hráče je to samozřejmě příjemné, ale trvá to dlouho, zejména pokud jsou výhry vysoké. A ne všem uživatelům bude zvuk v přístroji příjemný.

  Závěr

  Automaty Dolphin lze hrát zdarma i za peníze v mnoha online kasinech. Zda to stojí za to, nechť si však každý rozhodne sám. Upřímně řečeno, tyto automaty jsou velmi zastaralé. Byly nahrazeny produkty od známých výrobců (Playtech, Microgaming a další). Moderní vzorky jsou mnohem kvalitnější a zajímavější. Nabízejí hráči spoustu výhod a nečekaných rozhodnutí.Možná byste si měli stáhnout automat zdarma "Dolphins" do svého počítače a dopřát si příjemné vzpomínky na hraní v opravdovém kasinu, aniž byste museli utrácet peníze.

  • SekceVýherní automaty
  • VýrobceNovomatic / greentube