Elektra

Populární kasina

Recenze slotu Elektra

Elektra

Pokud jste fanouškem komiksů Marvel a mimo jiné i hráčem, Playtech se o vás postará tím nejlepším možným způsobem. Obě vášně lze spojit s řadou her, které společnost v rámci této série vytvořila. Patří sem i komiksy Marvelu, které se již staly námětem slavných filmů. Nyní si mohou mimořádné superschopnosti komiksových hrdinů užívat i hráči online kasin! Jedním z nich je komiks Elektra, který si představíme v této recenzi.

  Hrát slot Elektra

  Pokud si pamatujete komiks a stejnojmennou hru Daredevil, nemohla vás nezaujmout podoba Elektry, kterou ve filmu ztvárnila Jennifer Garner. Poté, co se objevila v Daredevilovi, se z ní stala samostatná dějová linie. Tak vznikla komiksová Elektra. Samotná podoba postavy je docela přitažlivá: Elektra Natchios, nindža, který tradičně používá dvě sai jako zbraně. Je řeckého původu, a proto dostala jméno hrdinky řeckých tragédií Elektra. Online automat Elektra má 5 válců a 20 výherních řad. Tento automat nabízí bonus, který vám dává 14 bezplatných roztočení, symboly Wild a možnost hrát v režimu progresivního jackpotu. Hodnoty žetonů začínají na jednom centu. Maximální hodnota žetonu je 5 USD. Sázku na řadu můžete změnit desetinásobně podle toho, jakou nominální hodnotu žetonů si vyberete. Maximální sázka je 50 dolarů na řádek a celková sázka může dosáhnout až tisíce dolarů. Hra se tak stává atraktivní pro různé kategorie hráčů.

  Elektra online slot: Symboly Wild, Scatter

  Symboly pro Elektru jsou symboly pro zbraně, které jsou výtvarníky velmi pěkně animovány. Například hvězdy se krásně točí a září a kuše vystřeluje ohnivé šípy. Kromě toho hra obsahuje symbol hlavní postavy a symboly karet.

  Jackpoty

  Hra má 4 progresivní jackpoty: Power, Extra Power, Super Power a Ultimate Power. Ty lze přeložit jako jackpoty Power, Extra Power, Super Power a Infinite Power. Výhra v každé z nich je zcela náhodná. Jakýmkoli roztočením s jakoukoli sázkou ve video automatu Elektra získáte přístup k jackpotu. Čím vyšší je vaše sázka, tím větší máte šanci získat jackpot, ale s trochou štěstí vyhrajete jeden ze čtyř typů progresivních jackpotů. Hra s jackpotem má mřížku 4X5 a ve 20 čtvercích je ukryto 20 různých symbolů jackpotu. Vaším úkolem je identifikovat 3 stejné symboly jackpotu a vyhrát jackpot. Hra má časovač, takže pokud jste dlouho neaktivní, automaticky získáte jackpot. Ve hře Elektra se bonusová zbraň spustí, když trefíte 3 symboly Scatter. V tomto okamžiku můžete získat 10 bezplatných her, 14 bezplatných her s dvojnásobným násobitelem nebo 7 bezplatných her se čtyřnásobným násobitelem. Každá z těchto příležitostí má podobu jedné ze tří Elektřiných zbraní. Osobně mi trvalo více než 300 roztočení, než jsem tento režim aktivoval, ale když se mi to podařilo, výhra přesáhla 400 dolarů.

  Závěr

  Pokud jste fanoušky komiksů o Elektře, viděli jste film a líbil se vám, nebo si jen chcete užít hraní tohoto automatu s úžasnou grafikou a živými animacemi, pak si můžete zkusit zahrát automat Elektra v některém z online kasin.

  • SekceVýherní automaty
  • VýrobcePlaytech