Garage

Populární kasina

Garáž Slot Review

Garage

Automat Garage patří do kategorie téměř kultovní hazardní zábavy pro všechny milovníky automatů žijící v bývalém Sovětském svazu. Ještě před několika lety ji bylo možné najít téměř v každé herně, kde se těšila velké oblibě. V současné době si můžete stáhnout výherní automat Garage ve virtuální verzi nebo si ho zahrát na stránkách některého z online kasin.

  Zahrajte si slot Garage

  Garage je automat od společnosti Igrosoft s pěti válci a pětadvaceti řadami. K dispozici jsou dvě bonusové hry a hra s dvojitou výhrou. Rozhraní automatu je navrženo v klasickém stylu s obvyklými tlačítky a políčky. Téma je plně v souladu s názvem a je vyjádřeno ve všech prvcích designu, včetně mechaniky lahví, která se impozantně nachází v dolní části obrazovky. Hra začíná vložením kreditů. Poté je třeba vybrat počet výherních řad, výši sázky a stisknout tlačítko Start. Pokud se ukáže, že vyhráváte, můžete se pokusit obdrženou částku navýšit ve dvojnásobné hře. Za tímto účelem klikněte na položku "RISK". Výherní automaty "Garage" nabízejí produkty známé ze schématu Igrosoft. Před vámi bude pět karet. Jednu z nich si musíte vybrat. Pokud bude její nominální hodnota vyšší než nominální hodnota otevřené karty, vaše výhra se zdvojnásobí. Pokud je to méně, ztrácíte vsazenou částku. Pokud mají karty stejnou hodnotu, hra začíná znovu.

  Garage online slot: Wild, Scatter symboly

  Vzhledem k názvu tohoto automatu je snadné odhadnout, že symboly na válcích představují nejrůznější věci související s garážemi a stroji. Zde jsou na sudech nakresleny automobilové svíčky, plechovky s motorovým olejem, hasicí přístroje, baterie, klíče atd. Jsou zde také obrázky zámků a dřevěných krabic, z nichž každá otevírá bonusovou hru.

  Bonusové hry v garáži

  Automat Garage má dvě bonusové hry: Box (neboli "boxy") a Lock (neboli "zámky"). První se otevře v dalším okně, když se na obrazovce objeví tři nebo více obrázků dřevěných krabic. Tím se dostanete do garáže, kde je před vámi pět kartonových krabic označených Secret. Musíte je vybírat jednu po druhé a získat za ně určité odměny. Některé z krabic obsahují předměty (pila, klíč, kladivo), které výrazně zvyšují vaši výhru. Pokud však otevřete krabici, ze které vyskočí inspektor dopravní policie, bonusová hra se ukončí, ale výhra vám zůstane. Bonusová hra Garage v online automatu se spustí na další obrazovce po přeškrtnutí tří zámků. V něm musíte postupně otevřít pět zamčených dveří. V každém kole musíte uhodnout, ve kterém ze dvou políček se skrývá zámek. V hlavní hře je také možnost získat superklíč, který dokáže otevřít jeden ze zámků.

  Jak se hraje na výherním automatu? (Rozhraní)

  Tento aspekt nelze ani v nejmenším kritizovat. Garážový automat je navržen na klasických principech a každý uživatel, který se s takovými produkty někdy setkal, jej snadno pochopí a při hraní se cítí pohodlně.

  Závěr

  Výherní automat "Garage" byl před několika lety velmi populární v reálných kasinech v naší zemi a nyní má stále úspěch u virtuálních hráčů. Matematika a princip jeho online verze se neliší od slotů, které stály v hernách, takže se s ním uživatelé nemusí zvykat na inovace. Pokud chcete, v automatu "Garage" můžete hrát zdarma v mnoha online kasinech. Kromě toho jsou k dispozici emulátory slotu ke stažení. Je však třeba poznamenat, že v současné době moderní online kasina, která pracují na softwaru od Microgaming, Playtech a dalších výrobců, nabízejí mnohem zajímavější a pro hráče výhodnější hry. Proto lze automaty tohoto typu doporučit buď pro volnou hru, nebo pro nostalgické vzpomínky.

  • SekceVýherní automaty
  • VýrobceIgrosoft