Gee Gee

Populární kasina

Recenze slotu Gee Gee

Gee Gee

GG je tříválcový neprogresivní automat s jackpotem od společnosti Microgaming. Hra má násobitel, jackpot 20 000 dolarů a neuvěřitelné množství her, které získáte spolu s bonusovou hrou. Zvukové efekty ve hře jsou úžasné a jsou dalším důvodem, proč je těžké se od hry odtrhnout. Stanovte si cíl, že nesmíte zhubnout méně než určitou částku, jinak vás čeká výzva. Bonusová hra má tolik zajímavých funkcí, že mě zajímá, co se stane, když vyhraju tu nebo onu možnost.

 • Maximální rychlost10
 • Počet bubnů3
 • Počet řádků1

Hrajte slot Gee Gee

Gee Gee je parodie na diskotékovou skupinu Bee Gees ze 70. let. Ve hře si můžete vybrat z mincí v hodnotách od 10 centů do 5 dolarů. Gee Gees nabízí nízkou prahovou sázku, která bude vyhovovat i příležitostným hráčům. Chcete-li hrát na automatu na ovoce, vyberte si požadovanou nominální hodnotu mince a klikněte na tlačítko Roztočit. Ve hře můžete vsadit pouhý cent nebo můžete pomocí tlačítka +, které se nachází v blízkosti tlačítka Spin, zvýšit hodnotu mince. Ve hře si můžete vybrat mince od 10 centů do 10 dolarů. A to je jediná věc, kterou můžete udělat, protože na jeden řádek můžete vložit pouze jednu minci. Tento neregistrovaný výherní automat má mnoho zajímavých možností, které jsou popsány níže.

Gee Gee online slot: Symboly Wild, Scatter

Na automatu najdete třešně, podkovy, melouny, třpytivé diamanty, zlaté sedmičky, modré sedmičky a zlaté pruty různých barev.

Bonusové hry pro výherní automaty Gee Gee

Bonusová možnost se vám zpřístupní, když na válcích nasbíráte 8 nebo více symbolů, přičemž ve hře jsou stejné symboly nebo smíšené sedmičky. Jakmile se otevře bonusové kolo Gee Gees, uvidíte taneční parket se stylovým koněm oblečeným jako John Travolta ve filmu Pulp Fiction. Nyní roztočte válec a vyhrajte peníze, šťouchance, možnosti, kterých je mnoho a všechny jsou docela zábavné. Seznam bonusových možností najdete na pravé straně válce. Zazní "do the hustle", "night diva", "you win again", "hot to trot", "money money money", "le freak", "reel like dancing", "prancing yeah", "hot stuff or the Gee Gees". Každá z těchto možností nabízí něco zajímavého. Největší výhrou může být 500 sázek. Hra nabízí také šťouchance, opakované šťouchance, možnost posunu a další zajímavé věci. Trojice cválajících koní, retro soundtrack a nespočet možností (v hlavním rozhraní i na poli bonusové hry) dělají z Gee Gees velmi vzrušující hru. Slot může být skutečným zážitkem. Musíte se jen naučit správně používat všechny jeho možnosti.

Jackpoty

Jackpot výherního automatu je 2 000 sázek nebo 20 000 dolarů. Takto vysokou výhru lze získat pomocí symbolů disko koule. Druhým nejvýnosnějším symbolem je symbol melounu. Kombinace symbolů melounu vám vynese 250 sázek.

Jak se hraje stroj Gee Gee? (Rozhraní)

Retro téma se vrací do arkády ve zcela novém provedení. Výherní automat se nyní třpytí a září a z obrazovky se linou dynamické rytmy diskotéky. Rozveselí vás živá diskotéka a trio koní. Na parketu se bude tančit v rytmech 70. let. Uprostřed jsou 4 válce a po pravé straně jsou možnosti "nudge", které umožňují posouvat válce a vytvářet vlastní výherní kombinace. Na levé straně se nachází výplatní tabulka, která je přímo v hlavním okně. Vývojář nevytvořil samostatnou kartu pro výplatní tabulku. Automat Gee Gees je jasný a zajímavý a jeho téma je rozhodně zábavné. Výplatní tabulka pokračuje červeným sloupcem s čísly, který se nachází ve spodní části výherního automatu, nedaleko funkčních tlačítek. Tlačítkem Spin spustíte válce. Příkazy ve hře jsou zvýrazněny v horní části rozhraní.

Závěr

Hra Gee Gees je velmi zajímavá a vzrušující. S každou novou možností získáte také různé ceny. Bohužel nikde není uveden seznam bonusů, které můžete s tou či onou možností získat. Hrací automat zdarma je dobrý, protože se na něm můžete nejprve naučit hrát a pak ho hrát za peníze.

 • SekceVýherní automaty
 • VýrobceMicrogaming
 • Maximální rychlost10
 • Progresivní jackpotNe
 • Počet bubnů3
 • Počet řádků1
 • ŽolíciNe
 • RozptylNe
 • Hra za rovných podmínekNe
 • Sázka na hranici0.01 - 10
 • Bonusové hryAno