Inferno

Populární kasina

Recenze slotu Inferno

Inferno

Společnost Errel, člen skupiny Novomatic, představila výherní automat zdarma s názvem Inferno, který byl přezkoumán odborníky na mesto-vlasim.info. Jedná se o model s poměrně jednoduchou grafikou a omezeným výběrem funkcí. Níže si přečtěte o všech jeho výhodách a nevýhodách.

 • Maximální rychlost10000
 • Maximální násobení2000:1
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků5

Hrát slot Inferno

"Inferno je online výherní automat, ve kterém jsou symboly seřazeny ve třech řadách na pěti válcích. Automat můžete hrát pouze na pěti aktivních řadách. Sázky se přijímají ihned po začátku kola a mohou činit od čtyřiceti kreditů do deseti tisíc (osm kreditů až dva tisíce na řádek). V tomto modelu jsou pouze běžné obrázky, symboly Scatter a riskantní hra s náhodou. Tvorba výherních řetězců probíhá na aktivních řadách. K jejich vytvoření potřebují alespoň tři stejné prvky. Musí se seřadit za sebou, přičemž začínáte prvním válcem vlevo. Jedna sekvence platí pouze za nejstarší kombinaci. Do jeho složení jsou zcela zahrnuty menší řetězce, které nejsou považovány za vítězné. Výjimky z obecných pravidel jsou popsány níže. Výplata se vypočítá na základě sázky na řadu. Násobí se koeficientem kombinace, která je v této pozici vytvořena. Jejich maximální hodnota je x2000. Pokud se během jednoho roztočení vytvoří více než jedna sekvence stejných obrázků, výhry za ně se sčítají. Poté se klient musí rozhodnout, zda si peníze vezme, nebo se je pokusí zvýšit ve hře náhodou. Zde je třeba uhodnout barvu zavřené karty. Pokud je odpověď správná, výplata se zdvojnásobí. V jednom kole je možné hrát několikrát za sebou. Maximální počet sázek pro jeden přístup je omezen na pět set celkových sázek na jedno roztočení. Nepodařilo se nám najít žádné údaje o teoretické výplatě zabudované do hry Inferno.

Snímky obrazovky z filmu Inferno

Inferno online slot: Symboly Wild, Scatter

Inferno používá obrázky, které zkušení uživatelé kasin znají z mnoha klasických výherních automatů. Jedná se o různé bobule a ovoce, zvonky a hvězdy. Speciální znak jedna - Scatter se zlatou korunou zdobenou drahými kameny. Od ostatních prvků se liší tím, že se vyplácí bez ohledu na jeho umístění na válcích. Výhry se navíc počítají z celkové sázky za kolo.Symbol Wild zde není. V pravidlech nejsou zahrnuta ani bezplatná kola.

Bonusové hry Inferno

Ve hře Inferno není žádná výherní hra s tématikou videoautomatu.

Jackpoty

Neexistuje žádné kumulativní losování jackpotu.

Jak se hraje Inferno? (Rozhraní)

Rozhraní hry Inferno je kompletně přeloženo do ruštiny, včetně popisků na panelech, výplatní tabulky, dialogových oken a nápovědy, takže není třeba vysvětlovat, co znamenají. Hru můžete urychlit opakovaným stisknutím tlačítka, kterým jste spustili válce (nebo můžete kolo spustit okamžitě dvojitým kliknutím). Stejná technika funguje i při převodu peněz na účet. Výplatní tabulka se skládá ze dvou stran. Na první z nich se dozvíte, jaké jsou šance na výherní kombinace, a na druhé jsou vysvětlena obecná pravidla hry a také uspořádání výherních řad na válcích. Uživatelská nastavení umožňují upravit zvuk a zvolit velikost a proporce obrazovky. Výherní automat Inferno nemusíte stahovat, protože mnoho kasin umožňuje jeho spuštění přímo v prohlížeči.

Závěr

Na závěr recenze bychom rádi upozornili milovníky velkých kombinací, že tento model jim pravděpodobně nebude vyhovovat. Řádků je pouze pět, takže možnosti tvorby placených řetězců nejsou příliš početné. A soubor dostupných možností nepřekypuje rozmanitostí. Jedná se vlastně o pětiválcovou verzi tradičních výherních automatů. Ale výherní automat Inferno má své výhody, včetně poměrně vysoké výplaty, široké škály sazeb, úplného překladu do ruštiny a bez nutnosti stahovat software.

 • SekceVýherní automaty
 • VýrobceNovomatic / greentube
 • Maximální rychlost10000
 • Maximální násobení2000 : 1
 • Progresivní jackpotNe
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků5
 • ŽolíciNe
 • RozptylAno
 • Hra za rovných podmínekAno
 • Sázka na hranici8 - 2000
 • Bonusové hryNe