Just Jewels Deluxe

Populární kasina

Recenze slotu Just Jewels Deluxe

Just Jewels Deluxe

"Nejlepší kamarádky dívek jsou diamanty," zpívá se ve známé písni. Většina hráčů bez ohledu na pohlaví sní také o špercích a bohatství. Zkuste si jejich sen představit a přiblížit ho tak realitě hraním automatu Just Jewels Deluxe (Just Jewels Deluxe) od společnosti Novomatic. V tomto barevném slotu na vás čekají roztroušené kameny všech druhů a hromady velkých peněz.

 • Počet bubnů5
 • Počet řádků10

Hrát slot Just Jewels Deluxe

Just Jewels Deluxe je automat od společnosti Novomatic s pěti válci a deseti výherními řadami. Jedná se o automat s poměrně jednoduchými pravidly. K dispozici je pouze jeden speciální symbol (Scatter). Minimální sázka na řadu je 0,04 kreditu, maximální 10 kreditů. Podle oficiálních údajů výrobce je míra návratnosti automatu 95,42 %. Ve hře je šest typů výherních kombinací, které jsou tvořeny třemi nebo více stejnými symboly. Musí být v řadě na aktivním řádku. Kombinace nemusí začínat na prvním válci. Stačí, když vedle sebe stojí tři nebo více symbolů. Kombinace symbolů Scatter se tvoří podle zvláštních pravidel. Nejvyšší výplata 5000 sázek na řadu náleží za pět obrázků koruny. Výhru získanou za úspěšné roztočení můžete zkusit zvýšit ve zdvojnásobovací hře (tlačítko Gamble). Má tradiční vzhled. Hráč musí uhodnout, jakou barvu bude mít další karta v balíčku. Při úspěšném pokusu se sázka zdvojnásobí, při neúspěšném se vsazené peníze prohrají.

Just Jewels Deluxe online slot: Symboly Wild, Scatter

Automat se jmenuje Just Jewels Deluxe, takže na válcích dominují obrázky drahokamů. Jsou tu také zlaté pruty, koruna a hromádky dolarů. Symbol měny euro je symbolem Scatter. Pokud se na obrazovce objeví tři až pět těchto symbolů (na umístění nezáleží), získá hráč výplatu rovnající se celkové sázce vynásobené nastaveným násobitelem. Pokud jsou tyto symboly tři, sázka se vynásobí dvojnásobně, čtyřikrát - desetkrát, pětkrát - padesátkrát. Při výplatě sto kreditů za jedno roztočení tak bude výhra za pět symbolů Scatter činit pět tisíc kreditů.

Bonusové hry Just Jewels Deluxe

Ve hře Just Jewels Deluxe nejsou žádné speciální bonusové hry.

Jackpoty

Neexistuje ani žádný progresivní jackpot.

Jak se hraje Just Jewels Deluxe? (Rozhraní)

Pokud jste již dříve hráli automaty Novomatic, tento vás z hlediska rozhraní nepřekvapí. Je však tak jednoduchá a přímočará, že ji pochopí i začátečník. Pro jistotu vám povíme o hlavních prvcích řízení hry. Počet výherních řad a vklad na řadu se nastavuje pomocí tlačítek plus a minus vedle políček Lines a Bet / Line. Po spuštění se roztočí válce. Když otevřete hru Gamble, zdvojnásobíte výplatu. Collect převede výhru na účet uživatele. Výplatní tabulka zobrazuje tabulku výplat výherních automatů (v angličtině). Více informací o pravidlech (také v angličtině). Automatická hra je automatický herní režim. Všechny výherní kombinace jsou na válcích automatu jasně zvýrazněny a vedle každé z nich je uvedena výše výplaty. Celková výše výhry za jedno roztočení je uvedena v informačním okně přímo pod válci. Tento výherní automat má několik nastavení. Uživatel může vypnout hudbu nebo všechny zvuky, stejně jako rozbalit hru na celou obrazovku. Grafika je jednoduchá, ale barevná. Zvukový doprovod je stejný, ale lze jej vypnout. Mezi nevýhody hry Just Jewels Deluxe patří nutnost neustále mačkat tlačítko Collect, aby se výhry převedly na zůstatek, a absence tlačítka, kterým byste mohli rychle nastavit maximální sázku na všechny řady.

Závěr

Nízká úroveň variance ve slotu Just Jewels Deluxe vám umožní hrát ho dlouho i s malým bankrollem a přečkat smolnou sérii. Někteří uživatelé mohou považovat za nudné hrát automat, který nemá žádný symbol Wild, bonusové hry nebo bezplatná kola. Je to však otázka osobních preferencí.

 • SekceVýherní automaty
 • VýrobceNovomatic / greentube
 • Progresivní jackpotNe
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků10
 • ŽolíciNe
 • RozptylAno
 • Hra za rovných podmínekAno
 • Sázka na hranici0.04 - 10
 • Bonusové hryNe