Lord of the Ocean

Populární kasina

Recenze slotu Lord of the Ocean

Lord of the Ocean

Většinu povrchu naší planety pokrývají vody oceánu a jeho hlubiny skrývají mnohá tajemství. Pod vodou se nacházejí ruiny Atlantidy, které se dosud nikomu nepodařilo najít. Kdo ví, třeba vládce moří Poseidon není mýtická, ale skutečná postava. Pokud se chcete oddávat těmto snům, pomůže vám automat Lord of the Ocean (Pán oceánu), který vyvinuli odborníci ze společnosti Novomatic.

 • Maximální násobení50000:1
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků10

Zahrajte si slot Lord of the Ocean

Lord of the Ocean je pětiválcový automat Novomatic s deseti řadami. Je zde speciální symbol Scatter, který nahrazuje jakýkoli jiný obrázek a opravňuje vás k bezplatným kolům. Výherní kombinace v této hře jsou tvořeny dvěma (v některých případech třemi) nebo více stejnými symboly, které musí stát v řadě na aktivní řadě od prvního válce. Symboly Scatter tvoří kombinace, když se objeví kdekoli na obrazovce. Výplata se vztahuje pouze na nejvyšší kombinaci na řadě. Maximální výhra je 50 000 kreditů (při hře s deseti kredity na řadu). Opírá se o pět obrazů Poseidona. Míra návratnosti výherního automatu Lord of the Ocean je přibližně 95,1 %. Maximální sázka na řadu je 0,04 kreditu, ale méně než 0,4 kreditu na roztočení nelze vsadit. Hra s dvojnásobnou výhrou, která se otevírá tlačítkem Gamble, je provedena co nejjednodušeji. Uživatel musí uhodnout barvu další karty. Pokud má štěstí, jeho výhra se zdvojnásobí. Pokud neuhodne, sázku prohrává.

Online výherní automat Lord of the Ocean: symboly Wild a Scatter

Na válcích výherního automatu Lord of the Ocean se zobrazuje hlavní postava - vládce oceánu Poseidon, krásná mořská panna s vlnitými vlasy, truhla s pokladem, potopená socha a nominální hodnoty hracích karet od desítky po eso. Kulatý amulet s Poseidonem uprostřed je symbol Scatter. Nahrazuje jakýkoli jiný obrázek, pokud pomáhá vytvořit platnou kombinaci. Když se na obrazovce objeví tři až pět těchto obrázků, hráč obdrží výplatu podle násobitele a má nárok na deset bezplatných kol. Během těchto kol získá jeden ze symbolů zvláštní výsady. Může zabrat celou cívku a nahradit chybějící snímky.

Bonusové hry ve hře Lord of the Ocean

Kromě speciálního symbolu pro bezplatná kola nejsou ve hře Lord of the Ocean žádné další bonusové hry.

Jackpoty

Ve výherním automatu Ocean Master není žádný progresivní jackpot.

Jak se hraje Lord of the Ocean? (Rozhraní)

Rozhraní výherního automatu je typické pro všechny podobné hry od společnosti Novomatic. Hra se ovládá tlačítky Start (spuštění válců), Gamble (hra s dvojnásobnou výplatou), Collect (výběr výher), Autoplay (režim automatické hry), Paytable (výplatní tabulka v češtině) a klady a zápory v blízkosti oken Bet/Line (sázka na řadu) a Lines (počet řad). V poli Credit je uveden stav hráčova účtu a v poli Bet celková sázka. Výše výhry za roztočení je uvedena v informačním řádku pod válci. Hra ve hře Lord of the Ocean je pohodlná, ale má některé nedostatky. Nejprve musí uživatel pokaždé stisknout tlačítko Collect, aby si výhru převedl na účet. Za druhé, není zde žádné tlačítko, jehož stisknutím by se okamžitě nastavila maximální sázka na všechny řady. Grafika a animace automatu působí pěkným dojmem, ale zvuk je upřímně řečeno otravný. Lze ji však vypnout. K tomu slouží dvě malé ikony vpravo nahoře na obrazovce, které znázorňují vysoký tón a noty. První vypne hudbu, druhá vypne všechny zvuky. Ikona vedle nich rozšíří okno hry na celou obrazovku.

Závěr

Lord of the Ocean je fascinující automat s krásnou grafikou a zajímavými bezplatnými koly. Nemá pro hráče nejvýhodnější procento návratnosti a má střední úroveň rozptylu. Můžete si ji vyzkoušet v tréninkovém režimu nebo o skutečné peníze v kasinu s hracími automaty Novomatic.

 • SekceVýherní automaty
 • VýrobceNovomatic / greentube
 • Procento výplaty (RTP)95.1%
 • Maximální násobení50000 : 1
 • Progresivní jackpotNe
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků10
 • ŽolíciNe
 • RozptylAno
 • Hra za rovných podmínekAno
 • 3D slotNe
 • Bonusové hryNe