Lucky Fishing

Populární kasina

Recenze slotu Lucky Fishing

Lucky Fishing

Rybaření je oblíbenou zábavou milionů lidí na celém světě. Mnozí by se slovem "zábava" nesouhlasili, protože rybaření je pro ně celá filozofie, způsob života, dokonce vášeň. Skutečný rybář neodloží plánovaný výlet na určitou vodní plochu kvůli takovým maličkostem, jako je vysoká teplota, špatný výlet nebo nelibost manželky. Ví, že jen s rybářským prutem v ruce může být opravdu šťastný. A výrobci online automatů to vědí také. Proto zejména pro fanoušky rybářských specialistů vytvořila společnost Alfaplay automat Lucky Fishing ("Lucky Fishing").

 • Maximální násobení5000:1
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků20

Hrát slot Lucky Fishing

Lucky Fishing je automat s pěti válci a dvaceti výherními řadami. Obsahuje speciální symboly, bezplatná kola, bonusové hry a hru s dvojnásobnou výplatou. Je to také slot pro show mechaniky. To znamená, že neustále pořádá turnaje, ve kterých je výhrou kumulativní jackpot. Celková sázka v tomto slotu může být až deset kreditů. Výherní kombinace ve výherním automatu "Good luck fishing" jsou tvořeny alespoň dvěma nebo třemi stejnými symboly, které musí být umístěny v řadě na aktivní linii, počínaje prvním válcem. Výjimkou jsou kombinace některých speciálních symbolů. Maximální výplata 5000 sázek na řadu náleží za pět symbolů "Wild" na aktivní řadě. Výherní automat Lucky Fishing má poměrně neobvyklou hru s dvojitou výplatou. Chcete-li přejít do tohoto kola, musíte ihned po výherním kole stisknout tlačítko Gamble. Ocitnete se na břehu malebného rybníka s rybářským prutem v ruce. Jeho vodní plocha bude rozdělena do dvanácti podmíněných sektorů. Do jedné z nich budete muset náhodně nahodit rybářský prut. Pokud se trefíte, padne vám velký okoun a váš vklad se zdvojnásobí. Pokud ale nemáte štěstí, vytáhnete děravého okouna a přijdete o všechny peníze, které jste vsadili na výhru.

Online výherní automat Lucky Fishing: Wild symboly, Scatter symboly

Na válcích výherního automatu Lucky Fishing najdete symboly, které tak či onak souvisejí s rybolovem a podmořským světem. Jsou tu různé ryby a rybáři, krásné jezero, potopená loď, truhla a dokonce i bota na háčku. Roli symbolu Wild hraje animovaný obrázek okouna s háčkem. Může nahradit jakýkoli jiný obrázek (kromě jiných speciálních symbolů), pokud přispěje k výherní kombinaci. Musí být vyplacena maximální kombinace. Pokud se na válcích bez ohledu na jejich umístění objeví dva až pět obrázků, na kterých se barevné ryby bojácně dívají na červa s návnadou na háčku, celková sázka se určitým způsobem vynásobí. Násobitel se rovná počtu těchto symbolů na válcích. Abyste získali nárok na bezplatná kola, musíte na válcích "chytit" tři obrázky rejnoka. Jejich umístění nehraje roli. Bonusovým symbolem ve výherním automatu Lucky Fishing je obrázek potápěče, který pod vodou našel truhlu s pokladem.

Bonusové hry Lucky Fishing

Automat Lucky Fishing obsahuje bonusovou hru ve stylu odpovídajícím duchu hry. Začíná na samostatné obrazovce kombinací tří, čtyř nebo pěti speciálních symbolů na aktivní řadě. Hráč se dostane na dno moře, kde se potopila plachetnice. Na dně kolem lodi jsou roztroušeny truhly s pokladem. Uživatel je vybírá jednu po druhé a násobí své výhry určitou částkou. Může však narazit na truhlu, která nepřináší výhru a ukončuje bonusové kolo. Výplata za každou šťastnou volbu je určena počtem bonusových symbolů, které se objevily na aktivní řadě. Pokud jsou tři, je kurz 40 sázek na řadu, pokud čtyři, 90 sázek, pokud pět, 150 sázek.

Jackpoty

Ve výherním automatu Lucky Fishing nejsou žádné velké progresivní jackpoty, ale pravidelně se zde konají turnaje, ve kterých hráči soutěží o kumulativní jackpoty. Ty jsou tvořeny srážkami ze sázek podaných na hrací automat v průběhu turnaje.

Jak se hraje Lucky Fishing? (Rozhraní)

Nemá smysl podrobně popisovat rozhraní výherního automatu Lucky Fishing, protože jsme to již mnohokrát udělali při popisu jiných automatů od Alfaplay. Zde najdete stejná tlačítka a okna: Spin, Gamble, Autoplay, Paytable, Maxbet, Bet, Lines, Win, Jackpot. Pravidla jsou napsána v ruštině. Grafika a animace jsou vytvořeny s dávkou humoru a působí příjemným dojmem, což trochu kazí přemíra drobných prvků v obrázcích, díky nimž působí příliš pestře.

Závěr

Lucky Fishing je bezpochyby automat s velmi nízkou variabilitou. Pokud hrajete na všech řadách, vznikají výherní kombinace téměř při každém roztočení. Jejich velikost samozřejmě vždy nepřesáhne celkovou sázku, ale určitě můžete hrát dlouho i s malým bankrollem. Tato hra osloví nejen fanoušky rybaření, ale také všechny uživatele, kteří mají rádi automaty s množstvím funkcí.

 • SekceVýherní automaty
 • VýrobceAlfaplay
 • Maximální násobení5000 : 1
 • Progresivní jackpotNe
 • Počet bubnů5
 • Počet řádků20
 • ŽolíciAno
 • RozptylAno
 • Hra za rovných podmínekAno
 • 3D slotNe
 • Bonusové hryAno