Magic Mirror

Populární kasina

Recenze slotu Magic Mirror

Magic Mirror

Automat zdarma "Magic Mirror", vyvinutý specialisty společnosti Merkur, vás zavede do pohádkového světa, kde po lesích běhají jednorožci a kouzelníci kouzlí pomocí kouzel ze starých knih. Je pravda, že tento model není bohatý na zajímavé postavy, ale mnoho našich čtenářů si ho může oblíbit pro jeho herní vlastnosti. O všech z nich pojednává článek, který připravili recenzenti portálu mesto-vlasim.info.

  Hrát slot Magic Mirror

  Magic Mirror je pětiválcový video automat s deseti nepřetržitě aktivními řadami, jejichž počet uživatel nemůže měnit. Na každou řadu lze vsadit od jednoho centu do dvou eur. Za kolo se bere maximálně dvacet eur. Hrací automat "Magic Mirror" bude zajímavý nejen díky přítomnosti základních obrázků, ale také speciálních znaků a bezplatných otočení s dalšími funkcemi. Všechny jsou popsány v přehledu. K vytvoření pravidelné platební kombinace potřebujete několik (ze dvou nebo tří) stejných prvků. Musí být umístěny v těsné blízkosti na aktivní řadě, počínaje prvním kotoučem. Každá taková sekvence poskytuje výhru pouze za nejvyšší kombinaci na jedné pozici. Výše sázky se vypočítá podle sázky na řadu. Vynásobí se koeficientem kombinace uvedeným v tabulce. Maximální hodnota v tomto modelu je x5000. Všechny výjimky, kterých není mnoho, jsou popsány níže. Hra s rizikovými kurzy se hraje ve dvou variantách. V obou případech dochází ke zdvojnásobení výplaty v případě šťastných okolností v každé fázi. V první verzi je třeba uhodnout barvu zavřené karty a ve druhé postupně stoupat po žebříku a spoléhat se na "dobrou vůli" generátoru náhodných čísel. Podrobnosti o kolech jsou popsány v nápovědě. Vývojáři tvrdí, že při dlouhém hraní tento video automat vrací 96 % z celkových sázek hráčů.

  Snímky obrazovky z filmu The Magic Mirror

  Online výherní automat Magic Mirror: Symboly Wild, Scatter

  Když otevřete video automat Magic Mirror, uvidíte krásnou dívku, bílého jednorožce, kouzelnou knihu s kouzly, obruč a hrací karty s hodnotou od desítky po eso. Ve hře je jeden speciální symbol - kouzelné zrcadlo, podle kterého je model pojmenován. Kombinuje funkce Wild a Scatter. Vyplácí se bez ohledu na umístění na obrazovce a výplata se počítá z celkové sázky (dvě, dvacet nebo dvě stě). Tři nebo více těchto obrázků, které se současně objeví na válcích, dávají právo na deset bezplatných kol. Sázka v nich zůstává stejná, ale instituce ji má pro klienta. Jeden z náhodně vybraných obrázků navíc plní další funkce. V určitých případech se rozšiřuje. Roztočení zdarma lze prodloužit, ale ne více než padesát za sebou.

  Bonusové hry Magic Mirror

  V Magic Mirror nejsou žádná další výherní kola kromě výher za roztočení.

  Jackpoty

  Magic Mirror nenabízí kumulativní jackpot ani žádný z jeho protějšků.

  Jak se hraje Magic Mirror? (Rozhraní)

  Anglické verzi video automatu snadno porozumí každý více či méně zkušený uživatel internetového kasina. Pokud jste ve hře noví, pomohou vám naše nápovědy k významu slov na panelu: Nominální hodnotu herních žetonů vyberete pomocí znamének minus a plus vedle obrázku mince v pravém rohu panelu. V parametrech můžete nastavit zvukový doprovod a aktivovat rychlou hru. Stáhnout výherní automat Magic Mirror není nutné. Spusťte jej přímo v internetovém prohlížeči.

  • Spin - začátek nového spinu
  • Max Bet - vyberte maximální sázku
  • Sázky - částka vsazená na sázky
  • Výhry - výhry za kolo
  • Deposit - stav herního účtu
  • Auto Start - režim automatického spuštění otáčení
  • Gamble (dvě tlačítka) - spuštění hry na kurzy
  • Vyzvednout - převést výhru na účet
  • ? - procházení sekce nápovědy
  • Tabulka výplat - spuštění tabulky kurzů
  • Zpět - opuštění tabulky násobitelů

  Závěr

  Tento model samozřejmě není originální. Jeho téma, sada funkcí, designové prvky - to vše už mnozí z našich čtenářů znají. Na druhou stranu jsou výplaty kombinací poměrně vysoké, výherní otočení jsou velmi výnosná, hra s kurzy je prezentována ve dvou variantách, automat funguje ve flashové verzi a rozhraní je srozumitelné v jakémkoli jazyce. Stroj je tedy jako celek velmi kvalitní.

  • SekceVýherní automaty
  • VýrobceMerkur