Victoria Wild

Populární kasina

Recenze slotu Victoria Wild

Victoria Wild

Společnost Yggdrasil Gaming pokračuje ve spolupráci s mladými studii v rámci svého programu YGS Masters a uvádí na svou platformu hry třetích stran. Jedním z partnerů známého poskytovatele softwaru je společnost TrueLab. Vytvořila hazardní hru, která je popsána v recenzi.

Victoria Wild je neuvěřitelně zábavný video automat o dobrodruhce Victorii Wild, která hledá dávný poklad kdesi uprostřed pouště.

 • 15

Hrát slot Victoria Wild

Victoria Wild má pět hlavních válců a jeden další. Obrázky jsou na poli umístěny ve třech řadách.

K dispozici je patnáct aktivních řad, na kterých se tvoří výherní kombinace. Na jednu řadu můžete vsadit od jednoho centu do dvanácti eur (0,15 € - 180 € za roztočení).

V online automatu Victoria Wild je mnoho herních možností, včetně následujících:

 • Jednoduché ikony,
 • Několik speciálních znaků,
 • Bonus za písečnou bouři,
 • Tornádo Respins (Tornádo),
 • Oasis freespiny,
 • Funkce ceny Vodopád,
 • Kolo touhy je obdobou kola štěstí a dalších funkcí.

Nejvíce výher získáte za souvislé řetězce stejných ikon. Ty se tvoří na patnácti výše uvedených pásech. Sekvence musí začínat na prvním válci. V jednom kole jich může být několik.

Výplaty se vypočítávají podle kurzů přidělených všem dostupným kombinacím. Druhým parametrem je sázka na řadu. Tyto hodnoty se vynásobí. Po skončení kola se všechny peníze sečtou a převedou na účet klienta. Výhru se nemůžete pokusit zdvojnásobit.

Následuje recenze výherního automatu Victoria Wild od společností TrueLab a Yggdrasil Gaming, která se zabývá všemi bonusy a funkcemi různých typů symbolů.

Snímky obrazovky od Victoria Wilde

Design video automatu Victoria Wild připomíná filmy Indiana Jones nebo Mumie. Hra se odehrává v poušti, ale nemůžete si být jisti, ve které. Na motorce se hlavní hrdina dostane k ruinám starobylého města ztraceného kdesi v nekonečných písčinách. Ve starověkém chrámu musí najít neocenitelné artefakty.

Online výherní automat Victoria Wild: Symboly Wild, Scatter

Na válcích je hlavní hrdinka, její motorka, revolver a různé vybavení. Jsou zde také písmena představující čtyři světové strany.

Kromě toho se používají speciální symboly:

 • Temple je symbol Scatter, který spouští freespiny. Aby se spustily, musíte mít někde na poli alespoň tři symboly Scatter.
 • Oáza je kumulativní symbol. Všechny kopie tohoto obrázku, které se objeví na poli, se shromažďují na přepážce. Když jich získáte dvacet pět, začnou bezplatná kola Oasis Free Spins.
 • Tornádo Wild (tornádo) je divoká karta, která se používá místo běžných obrázků.
 • Symbol Waterfall Wild je také žolík, který nahrazuje ostatní symboly. Během bezplatných kol Oasis se objevuje pouze ve třetím a čtvrtém sloupci. Vždy se však rozšíří tak, aby vyplnil celý sloupec.
 • Lampy Wild jsou další divokou kartou. Používá se místo běžných obrázků. Pokud během bezplatných kol Temple Free Spins nasbíráte sedm těchto symbolů, můžete spustit hru The Wheel of Desires.

V tabulce výplat se dozvíte, kolik stojí různé kombinace.

Symbol Tornado Wild ve hře Victoria Wild
Symbol Tornado Wild ve hře Victoria Wild
Joker-Tornado
Symbol Waterfall Wild ve hře Victoria Wild
Symbol Waterfall Wild ve hře Victoria Wild
Vodopád Joker
Chrám symbolů ve Victoria Wilde
Chrám symbolů ve Victoria Wilde
Scatter spouští freespiny
Symbol motocyklu v Victoria Wilde
Symbol motocyklu v Victoria Wilde
Železný kůň hlavního hrdiny
Symbol Victoria Wilde v Victoria Wilde
Symbol Victoria Wilde v Victoria Wilde
Dobrodruh
Symbol revolveru ve hře Victoria Wild
Symbol revolveru ve hře Victoria Wild
Spolehlivá zbraň
Symbol Flask in Victoria Wilde
Symbol Flask in Victoria Wilde
Životodárná vlhkost
Symbol Boots in Victoria Wilde
Symbol Boots in Victoria Wilde
Vysoké boty
Symbol N ve Victoria Wilde
Symbol N ve Victoria Wilde
Severní
Symbol E ve Victoria Wilde
Symbol E ve Victoria Wilde
Východní
Symbol W ve slově Victoria Wilde
Symbol W ve slově Victoria Wilde
West
Symbol S v Victoria Wilde
Symbol S v Victoria Wilde
Jižní

Bonusové hry Victoria Wild

Popišme si bonusové možnosti slotu:

 • Písečná bouře - při běžném roztočení se může přes obrazovku přehnat písečná bouře. Zanechá za sebou dva až šest symbolů Tornado Wild. Jejich pozice budou vybrány generátorem náhodných čísel. Pomohou vám sestavit kombinace.
 • Tornado Re-Spins - pokud se během hry Sandstorm sejdou dva symboly Tornado Wild, spustí se bezplatná opakovaná roztočení se žolíky "zaseknutými" na obrazovce.
 • Kolo tužeb - tento válec lze spustit během bezplatných kol Temple Free Spins. Zaručuje vysoké peněžní výhry a další bezplatná kola.

Další informace o bonusech najdete v nápovědě k videoslotům.

Bezplatná otočení Victoria Wilde

Můžete se zúčastnit dvou kol freespinů:

 • Oasis Free Spins - na šesti válcích se roztočí deset kol. Symboly Waterfall Wilds se rozšiřují a pomáhají vytvářet kombinace.
 • Tempe Free Spins - Tři až pět chrámů spustí osm až jedenáct roztočení ve starobylém chrámu. V nich se objevuje také šestý kotouč. Kromě toho máte možnost spustit kolo přání.

Jackpoty

Závěr

Klady:

 • 0.01 - 3