Voodoo Magic

Populární kasina

Recenze slotu Voodoo Magic

Voodoo Magic

Voodoo je ze všech magických a okultních praktik pravděpodobně nejznámější a nejvíce propagovaná v médiích, beletrii, hudbě a filmu. K voodoo šamanům se prý často obracejí o pomoc i politici a sportovní hvězdy. Softwarové společnosti provozující internetová kasina bedlivě sledují, co vyvolává zájem veřejnosti, takže je přirozené, že se objevují výherní automaty s tématikou voodoo. Jedním z takových automatů je Voodoo Magic.

  Hrát slot Voodoo Magic

  Voodoo Magic je výherní automat od společnosti Alfaplay s velmi neobvyklým rozhraním a hratelností. Ve skutečnosti se jedná o klasický tříválcový automat s jednou výherní řadou. Jeho originalita spočívá v tom, že má deset samostatných obrazovek, z nichž každá otáčí třemi válci. Automat Voodoo Magic má navíc další speciální funkci. Skutečnost, že po prvním stisknutí tlačítka Spin se válce spustí pouze v levém dolním okně. Po zastavení se pod každým z nich objeví tlačítko Podržet. Pokud jej stisknete například pod prvním válcem, ale na všech prvních válcích v ostatních oknech se objeví stejný symbol jako v původním okně. Pokud znovu stisknete tlačítko Spin, roztočí se ve zbývajících devíti oknech pouze druhý a třetí válec. To znamená, že si můžete ponechat symboly, které se vám líbí, od prvního roztočení. Proto můžete hru Voodoo Magic považovat za strategický výherní automat. Obzvláště šťastní budete, pokud válce v prvním okně okamžitě vytvoří výherní kombinaci. Stačí si je vybrat kliknutím na tlačítko Podržet pod každým políčkem a výplata se vám připíše na všech deset políček. Stejně tak si nemůžete vybrat žádný z padlých v důsledku prvního roztočení symbolu. Výherní kombinace musí vždy obsahovat tři stejné symboly. Maximální výhra 120 sázek na řadu je poskytována za tři obrázky šamana. Zdvojnásobení výher ve slotu Voodoo Magic není možné.

  Voodoo Magic online slot: Symboly Wild, Scatter

  Protože je výherní automat Voodoo Magic věnován tajemné magii Voodoo, je podle toho také navržen. Symboly na válcích jsou šaman v černé kůži, africká chýše, dřevěná maska, buben tam-tam a polovina kokosového ořechu. Kromě toho jsou k dispozici první, druhý a třetí pruh, které jsou typické pro tradiční tříválcové hrací automaty. V této hře nejsou žádné speciální symboly.

  Bonusové hry Voodoo Magic

  Ve slotu Voodoo Magic nejsou žádné bonusové hry.

  Jackpoty

  Ve výherním automatu Voodoo Magic nejsou ani žádné jackpoty.

  Jak se hraje Voodoo Magic? (Rozhraní)

  Rozhraní výherního automatu Voodoo Magic se může zdát nepřehledné jen na první pohled a jen pro nezkušeného uživatele. Pochopíte ji intuitivně, i když si nepřečtete pravidla a tipy. Hra se ovládá typickými tlačítky. Pomocí plus a minus vedle okna Sázka můžete nastavit požadovanou velikost sázky. Pole Lines je zde ponecháno pro "krásu", protože lze přehrát pouze jeden řádek. Ze stejného důvodu zřejmě neodstranili tlačítko Auto, protože automatický herní režim zde z pochopitelných důvodů není. Výplatní tabulka se v tomto výherním automatu zobrazuje v průsvitné podobě v horní části hlavního okna. Vzhledem k tak originální hratelnosti se nechcete navážet do kvality grafiky a animací, ale musíte uznat, že k dokonalosti mají daleko. Ani soundtrack nijak nezáří.

  Závěr

  Automat Voodoo Magic je jedním z nejzajímavějších automatů od společnosti Alfaplay, které jsme dosud na mesto-vlasim.infou recenzovali. Samozřejmě, že kvalita designu a různé možnosti je daleko k moderním vzorkům od předních světových výrobců, ale to je jistě najít své fanoušky. Přinejmenším si vždy můžete zahrát automat Magic Voodoo zdarma v jednom z online kasin Alfaplay a sami se rozhodnout, zda se vám tento automat líbí.

  • SekceVýherní automaty
  • VýrobceAlfaplay