Zeus III

Populární kasina

Recenze slotu Zeus III

Zeus III

Vývojáři ze společnosti Williams Interactive (WMS) často potěší veřejnost netradičními inovacemi. Jejich automaty zdarma pro online kasina často zaujmou originálním rozhraním a nestandardní sadou funkcí. Důkazem toho je model Zeus III, který pokračuje v sérii videoautomatů výrobce věnovaných nejvyššímu božstvu řecké mytologie (o prvním dílu Zeus si přečtěte zde). Překvapí téměř vším: počtem válců a řad, umístěním obrázků na obrazovce, herními možnostmi atd. Přečtěte si více o všech jedinečných funkcích Zeus III v recenzi od mesto-vlasim.info.

 • Maximální rychlost80
 • Počet bubnů6
 • Počet řádků192

Hrajte slot Zeus III

Zeus III je video automat se šesti válci různých velikostí. Na prvním válci jsou dva symboly, na druhém tři, na třetím čtyři, na čtvrtém pět, na pátém šest a na šestém sedm.Hrajte výherní automat Zeus III pouze na všech 192 aktivních řadách. Jejich umístění najdete v tabulce výplat. Sázení se neprovádí na čáry a kolo. Je to násobek čtyřiceti. S násobitelem 1 za každé roztočení za čtyřicet centů. Maximální násobitel je 200 a sazba se v tomto případě rovná osmdesáti dolarům. Ve video automatu Zeus III fungují speciální postavy (také s neobvyklými funkcemi), velmi výnosné kolo roztočení zdarma a další možnosti. Kombinace jsou však tvořeny podle standardních pravidel většiny výherních automatů. Stejné obrázky by měly vypadávat vedle sebe na aktivní linii, počínaje prvním kotoučem. Je zapotřebí tří až šesti symbolů. Výplata se vypočítá podle stanovených kurzů na základě provedené sázky. Ve speciální tabulce jsou uvedeny potenciální výplaty kombinací, které již zohledňují vsazenou částku. Riskantní hra na automatu online "Zeus III" no. Celkové výhry získané po zastavení bubnů se okamžitě převedou na hlavní uživatelský účet. Teoretická míra návratnosti modelu Zeus III stanovená vývojářem je 96,1 %.

Snímky obrazovky ze hry Zeus III

Online výherní automat Zeus III: Symboly Wild, Scatter

Obrázky, které se zobrazují na obrazovce video automatu Zeus III, přímo souvisejí se starověkými řeckými mýty. Jsou to samotný Zeus, Pegas, loď Argo, přilba bojovníka, amfora a antická mince. Kromě toho jsou na válcích zobrazeny drahokamy v podobě barev hracích karet.Obrázky se na válcích objevují v pásech. Pokud je celý válec obsazen Diem, stává se symbolem Wild. Celý válec by teoreticky mohl být obsazen jediným symbolem. To znamená, že z tohoto obrázku lze vytvořit maximálně 192 kombinací. Speciální symboly ve hře Zeus III jsou Wild (řecký chrám) a Feature (Diova ruka s bleskem). Symbol Wild nevyplácí, ale v kombinacích nahrazuje ostatní běžné symboly. Funkce se objevuje na všech válcích kromě prvního v hlavní hře a na všech válcích kromě posledního v bonusovém kole. Sama o sobě neplatí. Tři, čtyři nebo pět těchto obrázků spustí bezplatná kola (deset, dvacet pět nebo padesát) s navýšením celkové sázky. Během tohoto kola platí poslední sázka, kterou však provádí kasino. I jediný obrázek Dia během tohoto kola promění celý válec v symbol Wild. Roztočení lze prodloužit o tři nebo více funkcí.

Bonusové hry Zeus III

Kromě výše popsaných bezplatných kol nejsou k dispozici žádná další bonusová kola.

Jackpoty

Ve hře Zeus III není kumulativní jackpot.

Jak se hraje Zeus III? (Rozhraní)

Čtenáře mesto-vlasim.infou jistě potěší, že hrací automat Zeus III je plně přeložen do ruštiny. V důsledku toho odpadá nutnost vysvětlovat funkce tlačítek na ovládacím panelu. Navíc jsou všechny jasné na intuitivní úrovni. Stručná pravidla a kombinační poměry naleznete v tabulce. Další informace o video automatu najdete v nápovědě. Existuje několik nastavení pro rozhraní a automatické přehrávání. Zeus III běží přímo v prohlížeči, takže není třeba automat stahovat.

Závěr

Zeus III je ideálním modelem pro milovníky neobvyklých video automatů. Obzvláště příjemné jsou principy tvorby kombinací, díky nimž nejsou výplaty vůbec neobvyklé. Pravda, šance nejsou nijak vysoké. Všichni si samozřejmě užijí kolo bezplatných kol s dalšími funkcemi. Mezi klady hry patří také velmi kvalitní grafika a kompletní ruský překlad.

 • SekceVýherní automaty
 • VýrobceWms gaming
 • Maximální rychlost80
 • Procento výplaty (RTP)96.1%
 • Progresivní jackpotNe
 • Počet bubnů6
 • Počet řádků192
 • ŽolíciAno
 • Hra za rovných podmínekNe
 • Bonusové hryNe